İletişime Geçin
Mehmet Nesih Özmen Mah. Pelit Sk. No:7 Güngören / İSTANBUL
Temperli Cam ve Uygulamaları
Temperli Cam:Kırıldığı zaman büyük parçalar halinde değil küçük taneli buz parçacıkları görünümü veren kısmi kırıklar halinde dağılırlar. Dağılan bu parçaların yekpare şekilde kırılan düz camlara nispeten daha az yaralama riski oluşturmaları beklenir.
<h3><strong>Temperli Cam ve Uygulamaları</strong></h3> <p>Aynı zamanda sertleştirilmiş cam olarak da bilinen temperli cam g&uuml;venlik camlarının bir &ccedil;eşididir. Isıl ve kimyasal işlemlere tabi tutularak normal cama kıyasla daha y&uuml;ksek mukavemetli olması sağlanır.</p> <p>Kırıldığı zaman b&uuml;y&uuml;k par&ccedil;alar halinde değil k&uuml;&ccedil;&uuml;k taneli buz par&ccedil;acıkları g&ouml;r&uuml;n&uuml;m&uuml; veren kısmi kırıklar halinde dağılırlar. Dağılan bu par&ccedil;aların yekpare şekilde kırılan d&uuml;z camlara nispeten daha az yaralama riski oluşturmaları beklenir.</p> <p>G&uuml;venlik ve y&uuml;ksek direncinin bir neticesi olarak otomobil yan camları, dış cephe camları, kayar kapılar, bina girişleri, banyo ve duş kapı camları, mimari cam kapı ve masalar, buzdolaplarının cam rafları, telefon camları, kurşunge&ccedil;irmez cam ve dalış maskelerinin bileşenleri gibi &ccedil;ok geniş bir kullanım yelpazesinde kendilerine yer bulurlar.</p>

Şahin CAM'a hoş geldiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.