İletişime Geçin
Mehmet Nesih Özmen Mah. Pelit Sk. No:7 Güngören / İSTANBUL
Cam ve Ayna Kumlama
Cam kumlama, yüksek basınçta kumların cam yüzeyine çarpması sonucu aşındırılması işlemidir. Bu işlem ile cama matlık kazandırılarak, şekilli, logolu, özel desenli görüntüler ortaya çıkarılması sağlanmaktadır.
<div class="wpb_text_column wpb_content_element wpb_animate_when_almost_visible wpb_bottom-to-top bottom-to-top wpb_start_animation animated"> <div class="wpb_wrapper"> <h3><strong>Cam ve Ayna Kumlama</strong></h3> <p>Cam kumlama, y&uuml;ksek basın&ccedil;ta kumların cam y&uuml;zeyine &ccedil;arpması sonucu aşındırılması işlemidir. Bu işlem ile cama matlık kazandırılarak, şekilli, logolu, &ouml;zel desenli g&ouml;r&uuml;nt&uuml;ler ortaya &ccedil;ıkarılması sağlanmaktadır.</p> <p>Cam kumlama işlemi, son teknoloji makineler ile istediğiniz desen ve &ouml;l&uuml;de hazırlanarak işlenir ve istediğiniz g&ouml;r&uuml;nt&uuml; kazandırılır. Firmamızın profesyonel ekibi tarafından uygulaması yapılır yada toptan olarak teslim edilir.</p> </div> </div>

Şahin CAM'a hoş geldiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.