CNC Cam ve Ayna İşleme Merkezi 17KAS
CNC Cam ve Ayna İşleme Merkezi

Merhabalar,

Şahin CAM olarak CNC Cam ve Ayna işleme üzerine - Kanal - Kesim - Rodaj işlemleri yapmaktayız. Hiç bir yerde yaptıramadığınız veya yaptırsanız da istediğiniz kaliteyi bulamadığınız cam ve ayna işlemelerinizi biz yapabiliriz. Şahin CAM olarak 1981 senesinden başlayan sektörel bilgimiz, makina parkuru deneyimimiz(Her türlü CNC - Kumlama - Rodaj - Kesim - Kanal) ile sizlere hizmet vermek isteriz.

Mağlumumuz sektörümüzde genel de bir tavır var, bu iş böyle gider, şöyle gider, ver gitsin. Bizim böyle tavrımız bir  yok, hassas ve temiz işçilik istiyorsanız sizleri Şahin CAM'a bekliyoruz. 

En yeni nesil CNC Cam işleme makinelerimiz ile sizlere eşsiz işler sunacağımızın garantisini veriyoruz. 

 

Şahin CAM CNC Cam İşleme ve CAM - Ayna Kumlama Şekilli Desenli Dekoratif Cam Ayna.

cnc cam ve ayna işleme merkezi, cnc cam işleme ve cnc ayna işleme, cam ve ayna kumlamaları.

Şahin CAM olarak CNC Cam ve Ayna işleme üzerine - Kanal - Kesim - Rodaj işlemleri yapmaktayız. Hiç bir yerde yaptıramadığınız veya yaptırsanız da istediğiniz kaliteyi bulamadığınız cam ve ayna işlemelerinizi biz yapabiliriz.Şahin CAM olarak 1981 senesinden başlayan sektörel bilgimiz, makina parkuru deneyimimiz(Her türlü CNC - Kumlama - Rodaj - Kesim - Kanal) ile sizlere hizmet vermek isteriz.

Şahin CAM'a hoş geldiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.